Złota jesień

To pierwsza złota jesień bez depresji..

zawsze w tym okresie wpadałam w gorszy nastrój..tym razem czuję się  wspaniale. 🙂 ?

 

A to wszystko za sprawą hormonów które nasycają mój organizm od chwili zajścia w ciąże. Zdecydowałam się na nią bo poczułam, że to odpowiedni moment. Udało nam sie za 1szym razem.

2 pierwsze tygodnie wspominam strasznie.Bardzo źle się czułam od chwili poczęcia. Byłam senna i miałam strasznego doła. Upijałam sie, zaczęłam znowu palić fajki i ryczałam bez powodu. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży przez około 2 miesiące czułam lęk i obawy. Teraz jestem szczęśliwa, kiedy widzę dzieciątko na usg czy słucham razem z moim chłopakiem bicia serca. Cieszę się, że podjęłam się terapii. Wierzyłam w nią i przede wszystkim bardzo zależało mi na tym aby odzyskać swoje utracone życie i móc założyć swoją własną rodzine.

Udało się. Dzięki ciężkiej pracy i dzięki mojemu chłopakowi, który we mnie wierzy każdego dnia i bardzo kocha…  Trzeba chyba doświadczyć prawdziwej miłości i bezpieczeństwa aby wyleczyć borderline czy inne rany z przeszłości.

 

Jedno jest pewne – jeśli zamkniesz się w sobie na cały świat, jeśli odtrącisz wszystkich mając ich za wrogów albo stwierdzisz, że sam sobie poradzisz bo jesteś super i masz we wszystkim racje…zostaniesz sam i prędzej czy później umrzesz za życia.. To jest kwestia czasu. Na drugie życie nie masz szans…trzeba mieć świadomość przemijającego czasu. Jeżeli nie masz tej świadomości i czekasz na cud – jesteś w miejscu od lat…

Ile jeszcze będziesz czekał ?

 

 

 

8 myśli na temat “Złota jesień

  1. Wszystko fajnie, ale co zrobić jak właśnie mężczyzna mojego życia mnie odrzucił po wieloletnim związku? Jak właśnie zostałam sama jak palec? Dzięki rozstaniu zrozumiałam że jestem zaburzona i zaczęłam terapię..ale gdzie teraz znaleźć wsparcie? Gdy samotność przytłacza tak bardzo że nie pozwala Ci nic zrobić konstruktywnego ani nawet pomyśleć pozytywnie przez chwilę..?

  2. 🙂 tak trzymać.
    Tika taku zmieniłam maila. Nie wiem czy coś pisałaś, ale od ponad miesiąca ten poprzedni jest niestety nieaktywny bo gazeta.pl coś pochrzaniła. Przepraszam za utrudnienia
    Pzd 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.