Badania naukowe dot. Borderline

Nazywam się Maria Kulesza i jestem studentką 5 roku psychologii UW. Do naukowego projektu poszukuję kobiet 23-35 lat z diagnozą Osobowości Borderline. Badanie składa się z dwóch spotkań i dotyczy rozpoznawania emocji, odbędzie się na wydziale psychologii na ul. Stawki 5/7 w Warszawie. Pierwsze spotkanie to kilka kwestionariuszy, trwa około 40min. Drugie to parę zadań i krótka prezentacja, max.60min. Badanie jest w pełni anonimowe, a zebrane informacje poufne. Poprzez udział w badaniu przyczynią się Panie do postepu wiedzy dotyczącej tego zaburzenia. W zamian za udział mogą Panie otrzymać informację zwrotną na temat swoich wyników.
Proszę o kontakt każdą zainteresowaną osobę na maria.kulesza@student.uw.edu.pl lub przekazanie informacji swoim znajomym.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Maria Kulesza

Kochani moi … to ja TikTak. Otóż brałam udział w takich badaniach organizowanych przez emocje.pro i powiem szczerze, że to bardzo fajne doświadczenie oraz pomoc innym w przyszłości. Bardzo was zachęcam. Jeśli tylko macie ochotę przyjechać do Warszawy.. to czemu nie 🙂

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. MalaMi says:

    zglosze sie! moze uda sie przez Skype 🙂 bo do pl sie nie wybiore specjalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *