UWAGA !!  z uwagi na spam i ogromną ilość botów na wordpress jeśli w ciągu kilku dni nie zostałeś/aś aktywowany/a na forum proszę wyślij do mnie maila na explode.tiktak@gmail.pl wpisując w treści  login jaki został zarejestrowany. Przyśpieszy to proces aktywacji.

Witam na forum POGRANICZA

Poniżej znajduje się regulamin korzystania.

Przeczytaj zanim zaczniesz korzystać z forum.

Nieprzestrzeganie go wiąże się z usunięciem wpisów oraz zablokowaniem dostępu do forum.

Administrator od wielu lat dba o porządek na forum. Brak aktywności ( powyżej 6 miesięcy ) wiąże się z usunięciem z forum.

1. Zabronione jest używanie wulgaryzmów !! Jeżeli już musisz użyć wulgaryzmów, to będą ocenzurowane w formie gwiazdek. Np. k***

2. Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych godzących w czyjeś poglądy, wyznanie. Nie oceniaj innych i wypowiadaj się z szacunkiem dla rozmówcy.

3. Nie publikuj żadnych danych osobowych czy kontaktowych. Forum służy do anonimowego dyskutowania na tematy związane z borderline,dda,ddd,ptsd itp.

4. Nie wolno ujawniać treści rozmów prywatnych czy smsów itp. Szanujemy czyjąś prywatność.

5. Forum jest dostępne dla wszystkich tylko do wglądu co ma na celu zgromadzenie jak najwięcej osób chętnych do dyskusji. Miej to na uwadze zanim dodasz nowy wątek.

6. Aby dodać nowy wątek i dyskutować na forum musisz się zarejestrować. Zajmie to chwilę, a zapobiegnie spamowania forum i zapobiegnie wpisom przypadkowych osób.

7 . Moderator forum ma prawo edytować / usuwać wpisy jeśli rażąco łamią regulamin.

Login musi być łatwy do zapamiętania oraz ma służyć do konwersacji. Tym samym powinien być prosty dla użytkowników w celu wzajemnego zwracania się do siebie. Powinien brzmieć jak imię, pseudonim itp.

W przeciwnym razie nie zatwierdzę dostępu.

Przejdź teraz do forum. Kliknij na poniższy link

kliknij -> Forum POGRANICZA