JESTEŚ ? PROSZĘ WPISZ SIĘ TUTAJ

Jesteś tu?    chcesz brać ??? ..czy masz chwilę aby coś od siebie dać ?? Szanuję Twój czas..ale proszę zapełnijmy internet też dobrymi historiami. Dlaczego jak wchodzę na strony zagraniczne zupełnie inaczej się pisze na forach? Dlaczego ludzie żyją z zaburzeniami normalnie i nie są wyzywani przez społeczeństwo?? bo w Polsce od niedawna pojawiło się pojęcie BORDERLINE .  A na skrót DDA reagują pytaniem                ” co to jest?? ” ..świadomość społeczeństwa Polskiego ogranicza się na Dr. Google.. tu każdy znajdzie receptę i diagnozę.. Kiedyś czytałam wiele forum ,aby znaleźć chociaż jedno zdanie ,że jest to uleczalne… że komuś się udało. Teraz kiedy mi się udaje ,wiem ,że nie mam potrzeby tego czytać..dlatego jest nas tak mało..tak mało wiemy. Bo nie dzielimy się tym co dobre, nie wspieramy ,tylko kłócimy się … nie pomagamy sobie ..bo nie chcemy znać nikogo z tym samym co mamy.. ale czy to nie egoizm ? Mi też jest bardzo cieżko..ale piszę to wszystko dla was… piszę cokolwiek i radzę , wspieram.. uśmiecham  się .. bo wierzę !!

Proszę was abyście wpisali  swoje historie… coś od siebie !!! coś z życia !! bez obelg.. bez słów krytyki…  POMAGAJMY SOBIE !!! NIE JESTEM PRZECIEŻ SAMA !!!

Chciałabym wiedzieć czy są historie z Happy Endem….. Czy wierzycie ,że da sie „wyzdrowieć” ? CZY DA SIĘ POKONAĆ ZABURZENIA OSOBOWOŚCI !!!!!! Czy znacie kogoś kto wyzdrowiał ,wybudował zdrowy związek, założył rodzinę ?? Dajcie nadzieje swoim wpisem. Wy pacjenci, Wy lekarze..psycholodzy… Proszę dajcie o sobie znać . Napełnijmy ten świat nadzieją !!!! to nam potrzebne… ja tracę wiarę i potrzebuję prawdy.. aby iść dalej !!! proszę ..napiszcie.. niech każdy da coś od siebie. Myślę nad założeniem fundacji dla osób z borderline, DDA,DDD… chcę wiedzieć,że warto… że da się to pokonać. ..Chcę marzyć o normalnej rodzinie ,którą może kiedyś stworzę !! Chcę otworzyć fundacje i pomagać innym !!! chcę żyć mimo tego,że jest ciężko..

Wpisy są w pełni anonimowe, zanim je przeczytam i zatwierdzę sprawdzam ,czy naruszają prywatność. Kontaktuję się z innymi. Chcę pomagać, chcę się leczyć ,ale przede wszystkim chcę budować nadzieje, bez was się nie da.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *