MIŁOŚĆ CIERPLIWA JEST..POKORNA JEST

Miłość pokorna jest….

Cierpliwość i pokora to dwa najważniejsze narzędzia będąc BPD / DDA ….Nikt nas miłości i pokory nie nauczył w dzieciństwie ,a jeśli nauczył to zazwyczaj zaburzonej miłości. Uważam ,że dzięki nim można pokonać te zaburzone w nas sfery. Zaburzenia osobowości nie da się wyleczyć bo to nie choroba – ale można wybudować w sobie takie cechy osobowości ,które sprawią ,że będziemy zdrowi… zaburzenie osobowości to często jakiś niedobór cech ,które powinny nas chronić …

Jak masz ataki BPD, lęki, psychozy …jak czujesz ten BÓL – BÓL ISTNIENIA …POSŁUCHAJ MNIE TERAZ UWAŻNIE !!!

Idź spać i poczekaj – Otocz siebie miłością i pokorą..uspokój się !!! poleż sobie ,wypłacz. Pozwól sobie na wyrzucenie emocje, na wylanie łez..nie tłum tego w sobie bo pogorszysz stan. Poczuj takie współczucie dla siebie…przytul siebie …pozwól sobie wypocząć.. przeczekać to piekło ,które zawsze się kończy – pamiętaj – ZAWSZE SIĘ KOŃCZY ,ZAWSZE MIJA. NIE WIERZ TYM CHORYM MYŚLOM WTEDY !!!! zacznij świadomie to pokonywać . Tłumacz sobie – to moja chora głowa..to nie prawda co czuję !!! pozwól sobie na sen !!!

Czujesz ,że masz myśli samobójcze… ???

Wiesz co ja wtedy robię ?? Idę do kościoła ,siadam i rozmawiam sama z sobą !! Rozmawiam z Bogiem !! Szukam siebie..kontaktu z sobą …

Proszę Boga o siłę ,modlę się żeby to już minęło…żeby złe duchy przeszłości odeszły i dały mi spokój ,modle się o uwolnienie od nich, bo to właśnie one chcą bym sobie coś zrobiła PAMIĘTAJ !! DEMONY PRZESZŁOŚCI CHCĄ CIĘ ZNISZCZYĆ !! TYMI DEMONAMI SĄ ZABURZONE SCHEMATY MYŚLENIA,REAGOWANIA !! NIE SĄ PRAWDZIWE !!! Zaufaj Bogu… poczekaj..nie wierz im !! nie rób nic złego – DOBRZE WIESZ CO DLA CIEBIE DOBRE !!! Ja uczę się ufać Bogu. Uczę się ufać słowom mojej Pani Dr…to Zawsze POMOGA !! biorąc leki…nie mam takich silnych ataków. Nie mam ich prawie wcale…ale pamiętaj – masz atak – nie walcz Z TYM !!! bo dajesz temu siłę wtedy !!! Po prostu na spokojnie… z pokorą do tych stanów podchodź..połóż się i wypłacz. To objawy chorobowe – NIE TY !!! nie obwiniaj się za te objawy chorobowe…to nie jest Twoja wina.

Nie pozwól sobie na przemęczenie. Na pewno ja i wszyscy z bpd potwierdzą . Przemęczenie powoduje zawsze Rozchwianie i ataki… myśli samobójcze, epizod depresyjny !!! Niewyspanie, alkohol i zaniedbanie posiłków !! Mając układ nerwowy pracujący na najwyższych obrotach musimy o niego dbać inaczej będzie właśnie szwankował !! To wszystko musi być budowane na świadomości.. jak również z Wielką POWAGĄ !!! BPD to na prawdę poważne zaburzenie mające wiele objawów chorobowych ,które prowadzą w większości przypadków do śmierci… nieleczona cukrzyca też..nieleczone zakażenia.. wszystko .. Trzeba sobie zdać z  tego sprawę !!!

Jesteś bliską osobą BPD/DDA ??? Nie próbuj sam zrozumieć tej choroby…współpracuj z terapeutą , bo możesz kogoś skrzywdzić.. albo dać się skrzywdzić. To zaburzenie ma to do siebie ,że jest męczące dla osoby chorej…ona w 99% tak bardzo się męczy ,że woli nie męczyć kogoś jeszcze…mimo tego ,że kogoś nie męczy – JEJ SIĘ TAK WYDAJE !! Zrozum to .

Aktualnie walczę z bólami napięciowymi głowy …już mam ich na prawdę dosyć !!!

Zapisałam się do Ortopedy, neurologa,dentysty itp…Wyrwę zatrzymane zęby mądrości i wyprostuję kręgosłup – może migreny miną…. :) :) :) Trzeba sprawdzić..inaczej się nie dowiem :) :)

ZOBACZ !! ILE KRYZYSÓW MIAŁAM …ile przeszłam i jest coraz lepiej…coraz łatwiej…. jak chcę umrzeć …piszę co się dzieje.. żebyś wiedział/wiedziała, że nie Tylko Ty tak czujesz… Piszę potem nie daj się !! bo chcę byś wiedział / wiedziała ,że TO MIJA !!!

Że da się z tym żyć !!! da się żyć !!! Ludzie na prawdę żyją z gorszymi chorobami..które z czasem są częścią życia !! a każdą część trzeba dobrze poznać ,żeby je wszystkie dobrze dopasować w całość – życie ,szczęśliwe życie 😉  Trzeba żyć.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *