Minął rok, 3 miesiące i 26 dni …

Jak jest?

Fajnie :):)

Choć ciężko jest leczyć zaburzenie osobowości..kiedy to ani choroba ,ani kalectwo..ani wirus…

Kiedy to ciągła praca nad swoją osobowością.. i czasami człowiek pada zmęczony ..jedyna Różnica po takim czasie u mnie polega na tym,że przestałam walczyć z sobą, polubiłam siebie , odgoniłam od siebie ludzi dla których nic nie znaczyłam…Odgoniłam ale nie zabroniłam im przyjść w razie potrzeby , dać mi znać… odgoniłam tylko tych którzy jeszcze nie dojrzeli do szczerości..którzy nie widząc swoich wad są w stanie skreślić drugiego człowieka…i nie powiem ,że ja kiedyś tego nie robiłam – ROBIŁAM TAK..bez żadnych wyrzutów sumienia. Odtrącałam każdego bo w głowie słyszałam tylko że zaraz mnie skrzywdzi !!! ale nie teraz.. teraz zapominam po chwili,że ktoś mi zrobił krzywdę ..choć jest mi przykro..i czasami i uleję dużo łez, wiem ,że to i tak nie zmieni wiele , bo jeśli kocham osobę bo jest mi bliska i wiele z nią przeszłam to staram się odbijać błędy tej osoby w sobie. Tak jakby wiedzieć ,że ten ból czuć może ta osoba tak samo jak ja, zatem trzeba temu stawić czoła , a nie odrzucać. Rozmawiać i tłumaczyć co się czuje nie zwracając na nic uwagi !!! trzeba być szczerym…

Jeśli ktoś mimo tego cie odsunie znaczy ,że w danym momencie nie rozumie czym jest Pokora. Takie jest moje zdanie… wiem, bo sama kiedyś nie wiedziałam o co chodzi.

Są dni ,że radzę sobie z codziennymi stresorami , a są dni ,że wpadam w depresyjny epizod..z tym,że sobie na niego z przyjemnością pozwalam :) śpiąc :) i odpoczywając.. idąc sobie do kina , spacerując, czytając książkę.. już mam sposoby na przeczekanie aż depresja się skończy…jak już wiele razy wspominałam ta moja depresja to nic innego jak obniżony nastrój który trwa zazwyczaj kilka dni , spowodowany jest często przemęczeniem fizycznym lub stresami.. Co przeżywa każdy – z tym ,że moim problemem było to…że ja się tego uczucia bałam.. nie mogłam go zrozumieć.. i jak wpadałam w obniżony nastrój to zaraz efektem była autodestrukcja zamiast zadbanie o siebie i regeneracja organizmu .. teraz jest tak dobrze- bo DBAM O SIEBIE I SWOJE POTRZEBY !!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *