Złota jesień

To pierwsza złota jesień bez depresji..

zawsze w tym okresie wpadałam w gorszy nastrój..tym razem czuję się  wspaniale. 🙂 ?

A to wszystko za sprawą hormonów które nasycają mój organizm od chwili zajścia w ciąże. Zdecydowałam się na nią bo poczułam, że to odpowiedni moment. Udało nam sie za 1szym razem.

2 pierwsze tygodnie wspominam strasznie.Bardzo źle się czułam od chwili poczęcia. Byłam senna i miałam strasznego doła. Upijałam sie, zaczęłam znowu palić fajki i ryczałam bez powodu. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży przez około 2 miesiące czułam lęk i obawy. Teraz jestem szczęśliwa, kiedy widzę dzieciątko na usg czy słucham razem z moim chłopakiem bicia serca. Cieszę się, że podjęłam się terapii. Wierzyłam w nią i przede wszystkim bardzo zależało mi na tym aby odzyskać swoje utracone życie i móc założyć swoją własną rodzine.

Udało się. Dzięki ciężkiej pracy i dzięki mojemu chłopakowi, który we mnie wierzy każdego dnia i bardzo kocha…  Trzeba chyba doświadczyć prawdziwej miłości i bezpieczeństwa aby wyleczyć traumy przeszłości.

Jedno jest pewne – jeśli zamkniesz się w sobie na cały świat, jeśli odtrącisz wszystkich mając ich za wrogów albo stwierdzisz, że sam sobie poradzisz bo jesteś super i masz we wszystkim racje…zostaniesz sam i prędzej czy później umrzesz za życia.. To jest kwestia czasu. Na drugie życie nie masz szans…trzeba mieć świadomość przemijającego czasu. Jeżeli nie masz tej świadomości i czekasz na cud – jesteś w miejscu od lat…

Ile jeszcze będziesz czekał ?

Możesz również polubić…

8 komentarzy

 1. TikTak says:

  Z jakiego miasta jestes ?

 2. Ps says:

  Wszystko fajnie, ale co zrobić jak właśnie mężczyzna mojego życia mnie odrzucił po wieloletnim związku? Jak właśnie zostałam sama jak palec? Dzięki rozstaniu zrozumiałam że jestem zaburzona i zaczęłam terapię..ale gdzie teraz znaleźć wsparcie? Gdy samotność przytłacza tak bardzo że nie pozwala Ci nic zrobić konstruktywnego ani nawet pomyśleć pozytywnie przez chwilę..?

 3. TikTak says:

  Pusc mi pustego maila

  Explode.tiktak@gmail.com

 4. mendi says:

  🙂 tak trzymać.
  Tika taku zmieniłam maila. Nie wiem czy coś pisałaś, ale od ponad miesiąca ten poprzedni jest niestety nieaktywny bo gazeta.pl coś pochrzaniła. Przepraszam za utrudnienia
  Pzd 🙂

 5. TikTak says:

  Dziękujemy

 6. apologises says:

  Wszystkiego najlepszego, spokoju i miłości dla was i waszego maleństwa.

 7. TikTak says:

  Ah jest czego ?

 8. Gratuluję! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *